top of page

Naše lymfa aneb naše druhá míza


Drazí příznivci zdravého ducha v těle,

A máme tu jaro. Jak moc souvisí jaro s lymfou?

Úplně nejvíce!!

Naše lymfa aneb naše druhá míza, je jakousi sestrou krve. V ideláním připadě je čistá a protéká s radostí vaším tělem, jako divoká řeka krásnou přírodou.


Jinak řečeno, jde vlastně o tělní systém, přes který lymfa protéká a filtruje se. To znamená, že když např. máme v těle nějakou infekci, tak se projeví i v lymfatickém systému, jehož úkolem je odvádět kromě jiného odpadu i infekční zplodiny. Když je lymfatický systém špatně funkční, lymfa je zpomalena, blokuje se a projevuje různymi otoky, zpomaleným metabolismem, nárůstem váhy, únavou a prostě vším, co vaše tělo nějakým způsobem zatěžuje, stejně tak, jako přeplněná přehrada.


A nejedná se jen o fyzické problémy. Lymfa, (řecky - čistá voda), je také naším vodičem mentalní energie, zajišťuje, že námi naše záměry a plány protékají lehce a zavlažují celou naši "hmotu" (tedy naše tělo) tak, abychom je mohli zhmotňovat.


A jaro? Jaro, nesousí energii znovuzrození, obnovy, rozkvětu je ideláním časem pro vyčistení vašich vnitřních kanalů, jak těch fyzických, tak těch psychických. Je to příležitost zbavit se všeho, co je zastaralé, zkažené, nesloužící, všeho, co již nechceme dále nést a nechávat se tím ovliňovat, je to příležitost uklidit a udělat místo pro nové projekty, tak, aby v nás mohly zakořenit, rozkvést a zavonět, tak, jak to energie jara nabízí.

Jak to udělat? Dopřejte si jarní detoxikační kůru, přijďte si na chvíli odpočinout a nechat jiné, aby za vás pracovali. Rozpumpujte tak vaši lymfu chytře, pomocí odpočinku, který si dovolíte a lymfatických masáží, které za vás udělají vše ostatní, k tomu pár extra jarních bonusů, které vaše tělo jedině ocení :-)


Protože chceš-li býti šťastnou nymfou, tak jedině a pouze s čistou lymfou!!


75 views0 comments

Comentários


bottom of page