top of page

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži  zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

 

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých onemocněních páteře.

Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením oleje meziobratlové ploténky "nabobtnávají" a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Masáží a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje. Masáž je velmi jemná a tak nejsou známy žádné kontradikce.

Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují.

 

Z duchovního hlediska je pro mne tato masáž významná tím, že úžasně zprůchodňuje tok energie páteří, jeden z našich hlavních energetických kanálů. Umožňuje tak lepší napojení na Zdroj a prohlubuje účinky jakékoliv detailnější práce s energií a energetických cvičení (Cchi Kung, Tajchi, některé typy jógy, meditace, aj.).

Cena

Cena:            770 Kč

bottom of page