top of page

Kultivujeme-li tělo, kultivujeme tak ducha.

 

Ne nadarmo se již od pradávna říká: „VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH!“

Dostáváme se k zakopanému psu dnešní doby – mnoho klientů tvrdí, že neustále chodí na nějaké kurzy, vzdělávací semináře..ale v důsledku je pak využití je minimální....anebo naopak – při praktikování různých hlubokých mentálních technik se jim v životě rozběhnou někdy i vážnější nemoce.. Proč??

Čistě jednoduše, nemůžeme plnit prostor novými věcmi, pokud ho předtím nevyčistíme!!!!  Je potřeba vyházet vše staré, tzv. „vyčistit trubky“, nastartovat původní zdroj a ovládnuout hmotu.

 

Poté vámi všechny metafyzické záležitosti mohou proudit rychlostí blesku!

A tak  se tedy dostávam k mému původnímu záměru – vyčistit tělo, nabít tělo, naprogramovat tak, aby pro vás fungovalo..duchovními naukami nikoli „přeskočit“, avšak zpracovat, neboli OVLÁDNOUT  HMOTU.

Dopřejte si tak i vy vnitřní celkový úklid, probuzení a nastartování vašeho těla, a tím snadnější a radostnější propojení s vaší misí, kterou jste sem přišli vykonat.

                 

 Dovolte si rozkvést a zavonět jako ta květina.

Více o lymfě a jejím duchovním významu v kapitole – Čistá lymfa – štastná nymfa.
 

Pro všechny, kteří touží po změně a cítí, že jim nabízené terapie mohou prospět a pomoci na jejich cestě životem.  Je potřeba si uvědomit, že jeden pokus, jedna masáž apd., vás nespasí, je potřeba dodržovat určitou disciplínu vaší započaté práce, jak vnitřní, tak vnější, ale věřte, výsledky bývají „sladké“.  Mohu vám k terapiím doporučit spousty tipů, nových kontaktů, dát užitečné rady, pokud o ně budete stát, ale to hlavní stojí pouze na vás. Stejně jako jednou návštěvou fitness centra neshodíte přebytečná kila a neposílíte dostatečně svaly, ani jednou masáží nevyženete všechny neduhy, je to však důležitý začátek, kterým dáváte najevo, jak svému tělu, tak své duši,  že jste se rozhodli  pro změnu. Je to první krok, který vás vede do úplně nové energie, je však potřeba vytrvat a udržet pravidelnost, alespoň v počátku.

Pracuji s lidmi, kteří jsou si tohoto již vědomi, a tím znásobují jak účinky mých terapií, tak svoje vlastní nové možnosti ve všech aspektech jejich života.

K masážím dále využívam karty, kyvadlo aj., ale to pouze dle situace či na přání klienta. Kdo však čeká, ze okolo něj budu chodit, tančit a chřestit, vykuřovat a podobně, mýlí se.  Právě naopak – zaměřuji se výhradně fyzicky na vaše tělo, tak, abyste se s ním pořádně propojili, abyste ho cítili...ten nejdůležitejší impuls pro hmotu – cítit ji, tak, aby došlo k propojení těla a mysli.  Aktivuji body, nahřeji a doplním energii, zprůchodním vaše meridiány a to nejdůležitější – rozhýbu lymfu- váš tok informací a energie. Její význam je pro mne skutěcně zásadní, pouze s čistou lymfou můžeme dále a úspěšněji tvořit na duchovní úrovni, v lehkosti a jemnosti, nechat protékat energii myšlenek naším tělem.

Je už tak jen na vás, zda ve vašem těle – zdravý duch či....cokoli jiného ☺.

bottom of page