top of page

Balíčky aneb již žádné lapače prachu

Znáte to, Vánoce, narozeniny, svátky...přiblížil se den D a vaše přítelkyně, maminka, babička, kamarádka, slaví..... Rádi byste ji obdarovali něčím skutečně užitečným, co ji doopravdy potěší, prospěje, udělá radost, ale inspirace dochází a vy se zuby nehty bráníte zakoupení další svíčky v řadě, sošky či vázičky, jinak řečeno dalšího LAPAČE PRACHU, který bude stát někde mezi ostatními na parapetu a chytat prach bez většího užitku.

Jak tuto situaci vyřešit????

 

Nabízím vám praktické řešení, oblíbené kombinace jednotlivých ošetření a terapií, která vašemu blízkému člověku udělají dobře a pohladí ho na duši. Nejen, že prožije příjemnou, relaxační, omlazující-ozdravující proceduru (při které na něj rozhodně nebude padat prach!), ale ještě si při té vší "práci" bude moci 1-2h odpočinout na lehátku, což v dnešní uspěchané době rozhodně není málo!!!!! Dopřejte tak šťastnou chvilku nejenom sobě, ale i těm, které máte rádi! Balíčky jsou za zvýhodněnou cenu, takže ani vy nepřijdete zkrátka a jsou navrženy dle nejoblíbenějších a nejvíce využívaných služeb, máte však možnost navolit si vlastní „menu“ dle vašich zkušeností, přání či požadavků.

A teď už jen – VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!

(V období Vánoc při zakoupení dárkového balíčku získáváte i Vy slevu 150Kč na vámi vybranou proceduru.)

Vyzkoušejte sílu tří a dopřejte si kúru, která vám za pomoci:

 

  • Lymfatické drenáže – umožní očistit vaši vnitřní tvář od “odpadků”, zeštíhlí podkožní vrstvu a navrátí vaší tváři elastičnost.

  • Galvanické terapie – přivede k jednotlivým buňkám potřebné látky a vyživí a zpevní tak vaše podkoží.​

  • Lávových kamenů – urychlí detoxikační procesy, vypnou, zrelaxují a nabijí vaši pokožku elementem ohně, tedy vášní a mladistvostí.

Na závěr jako bonus vše prosvítíme polarizovaným světlem Bioptron, které je nejpřirozenějším zdrojem životadárné energie. Světlo totiž dokáže aktivovat samoléčebný potenciál lidského organismu, a tak udrží zdravost a mladost ve vašem obličeji ještě dlouho po vaší návštěvě.

Masáž lávovými kameny+galvanická terapie

Manuální lifting+galvanická terapie

Lymfatická obličejová masáž+galvanická terapie

bottom of page