Galvanická terapie

Využívá samonastavitelné nízko galvanické (elektrické) proudy, které ulehčují přenosu klíčových složek do spodních částí pokožky až k samotným buňkám. Díky tomu dochází k lepšímu pročištění a cirkulaci. Na rozdíl od jiných podobných přístrojů na trhu nepoškozuje pokožku, neprobíjí a její technologie je patentována.

Jaký je výsledek?

Studie prokázaly, že aplikovaní galvanicke terapie může zlepšit import aktivních složek o 70% a více už do 24 hodin. Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií, uklidní se a zbaví se stresu. Už po 10 minutách se budete cítit tak, jako byste strávili osvěžující hodinku u vaší kosmetičky. Ošetřující vodivý gel pomáhá svými účinnými složkami obnovit strukturu pokožky, posiluje krevní oběh a energii buněk. Po prvním ošetření bude vaše pokožka hebší a zdravější. Pro zvýšení účinnosti se aplikuje zároveň s kvalitními kosmetickými vodivými gely s technologií Ageloc, které transformují do buněk potřebné látky.

Cena

Cena:                 650 Kč

Kúra:               5 500 Kč

Kombinace:   GT a manální lifting/lymfatická obličejová/lávové kameny

* kúra obnáší 10 návštěv

© 2023 by The Health Spa.  Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Twitter Icon

Copyright - Veškerá práva vyhrazena, včetně práva kopírování textů či fotografických materiálů, vcelku nebo jejich částí v jakékoliv formě.