top of page

Obličejová masáž lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kameny patří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi.

Spojuje tak do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je tak dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Při masáži se používají hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C, a které se následně pokládají na obličej, který je jimi za pomocí aromaterapeutických olejů masírován. Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukou po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Tyto energetické dráhy bývají často neprůchodné nebo sevřené, a proto energie v našem těle nemůže proudit tak, jak by měla. Tato čínská metoda uvolňuje průtok energie těmito kanály, pročistí je a znovuobnovený tok energie nám dodá neočekávanou sílu a radost.

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

Další účinky masaže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, posiluje účinky lymfatické masáže

  • hluboce relaxuje a harmonizuje

  • postupně prohřívá celé tělo a tak doplňuje ztracenou či ubývající energii

  • pomáhá detoxikaci organismu

  • vyrovnává energii v těle – vynikající po nemoci

  • aktivuje meridiány – naše energetické dráhy v těle

  • zlepšuje koncentraci, spánek a uvolňují tlaky

 

Tato masáž má pro mě ještě jeden speciální význam – provádím ji osobními  lávovými kameny sebranými přímo z divokého "království všech čtyř elementů", islandské země, přímo z lávové pláže. Nejsou tak žádným způsobem mechanicky opracované, pouze a jedině přírodou, tak, jak je planeta Země vyvrhla na svůj povrch... Jsou tak doslova zemskou ohnivou "slinou", kterou poté svojí vodní energií zakonzervovalo a obrousilo samo moře. Nesou si opravdu silný a jedinečný energetický náboj samotného jádra Země, který tak bude v danou chvíli pracovat pouze a jen pro vás.

Cena

Cena:                     700 Kč

Kúra:                   6 500 Kč

Kombinace:       lávové kameny a galvanika

* kúra obnáší 10 návštěv

bottom of page