top of page

Celotělová masáž lávovými kameny

Pomocí této masáže lze dojít ke skutečnému vnitřnímu klidu

O blahodárném účinku kamenů při masážích věděli lidé již před 5000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů. Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie nás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů.

Při masáži se používají hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C, a které se následně pokládají na tělo, které je jimi za pomocí aromaterapeutických olejů masírováno. Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukou po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Tyto energetické dráhy bývají často neprůchodné nebo sevřené, a proto energie v našem těle nemůže proudit tak, jak by měla. Tato čínská metoda uvolňuje průtok energie těmito kanály, pročistí je a znovuobnovený tok energie nám dodá neočekávanou sílu a radost.

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Duchovní význam této masáže

Duchovní význam této masáže je často opomíjený, přesto však neméně důležitý a zajímavý.  Kameny jsou spojeny s elementem ohně a nesou jeho silnou vibrující energii. Dokážou tak výrazným způsobem doplňovat energii ledvin, která je tak i naší doslova životní energií a rezervoárem.  Je dnes opravdu málo lidí, kteří by "každodenním životem" neměli vyčerpané ledviny. A protože ledviny jsou propojeny s emocí strachu, jejímž opakem je odvaha a vášeň, dodává tato masáž přijímajícímu postupně nejen ztracenou energii, lepší koncentraci, zrychlení metabolismu a posílení funkce lymfy ale i nový elán, tvořivost, přináší nové záměry a víru v ně.

U klientů, kteří docházeli na pravdelnou kúru jsem doslova vnímala jejich postupné převibrování, "přelaďování" se na jinou, zdravější frekvenci v jejich životech.

Další účinky masáže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, posiluje účinky lymfatické masáže

  • hluboce relaxuje a harmonizuje

  • postupně prohřívá celé tělo a tak doplňuje ztracenou či ubývající energii

  • pomáhá detoxikaci organismu

  • vyrovnává energii v těle – vynikající po nemoci

  • aktivuje meridiány – naše energetické dráhy v těle

  • zlepšuje koncentraci, spánek, uvolňuje tlaky

 

Tato masáž má pro mě ještě jeden speciální význam – provádím ji osobními  lávovými kameny sebranými přímo z divokého "království všech čtyřech elementů", islandské země, přímo z lávové pláže. Nejsou tak žádným způsobem mechanicky opracované, pouze a jedině přírodou, tak, jak je planeta Země vyvrhla na svůj povrch... Jsou tak doslova zemskou ohnivou “slinou”, kterou poté svojí vodní energií zakonzervovalo a obrousilo samo moře. Nesou si opravdu silný a jedinečný energetický náboj samotného jádra Země, který tak bude v danou chvíli pracovat pouze a jen pro vás.

Masáž se nesmí provádět při: 

  • Těhotenství do 3 měsíce

  • Pocit "před nemocí"

  • Záněty zubů a jiné záňety v těle

Cena

Cena:                     800 Kč

Kúra:                   7 500 Kč

Kombinace:       lávové kameny a galvanika

* kúra obnáší 10 návštěv

bottom of page