top of page

Šťastnou nymfou s čistou lymfou aneb naše vnitřní VODA a ZVUK jako nositelé zdrojových informací.

Zvu vás na informačně – prožitkové setkání, na kterém si budeme povídat o skutečně UNIKÁTNÍM významu lymfy jako posvátné tekutiny proudící cestami našeho těla a o ZVUKU, jakožto síle, která vaše vody popohání.  Prostě a jednoduše - představíme si lymfu jakožto nejmocnější léčebný nástroj, který vrací MOC NAD VAŠÍM ŽIVOTEM ZPĚT DO VAŠICH RUKOU.

Zvuk, vibrace a lymfa:

Zvuk a vibrace jsou podstatou všeho a utváří celý náš viditelný svět. Může být velmi silný harmonizační a transformační nástroj pro lidské tělo, psychiku a duši.
Moderní věda teprve nyní začíná zjišťovat, co již před staletími moudří věděli, a to, že všechno (včetně nás), je v konstantním stavu vibrací. Nejvíce elementárnímu stavu vibrací se blíží zvuk a jeho vibrace je pak nesena naším tělem pomocí našich „vnitřních vod“.

s-cistou-nymfou-03.jpg

Čeho si na setkání užijeme:

s-cistou-nymfou-02.jpg

Teoretická část

Po tom, co se uvelebíme a nastražíme uši, představíme si lymfu, jak ráda říkám „nohama na zemi“.  Povíme si o jednotlivých orgánech a jejich opravdu zásadní službě v našich životech, zvědomíme si, jak lymfa v našem těle skutečně funguje a proč je její význam více než důležitý (čemuž se ani klasická medicína příliš nevěnuje).


Výklad bude v jednoduchém podání pro laiky – tedy pro každodenního „uživatele“ lymfy tak, aby získal jasnou a srozumitelnou představu toho, jak lymfa v našem těle pracuje, a co v našem těle skutečně představuje.


Povíme si něco o DUCHOVNÍM významu lymfy jakožto o „vodní bytosti“ v nás, zásadním způsobem určující náš každodenní „beta-stav“ mysli.  Co určuje její tvar, rychlost jejího plynutí, formu a jak zmíněné ovlivňovat.


Dotkneme se tím tak i zásadního vlivu ZVUKU a VIBRACE na „naše vody“, a to jak vnější, tak vnitřní.


Ukážeme si, jak detailně jednotlivé vibrace ovlivňují vody a formují hmotu – v tomto případě naše tělo a naše životy.

Praktická část

V praktické části se naučíme:

  • Orgánovou sestavu taoistického cvičení čikung spojenou se základními lymfatickými orgány

  • Formu statického cvičení Nei-kong posilujicí v těle element vody a sestavu Tři fáze měsíce s podporující prstovou vodní mudrou (vhodné i jako podpora samoléčení pro ležící či jinak pohybově omezené osoby)

  • Akupresurní body na těle podporující vnitřní hospodaření s vodou – pro okamžité rozproudění hlubších vrstev lymfatického systému

  • Další praktické tipy na domácí lymfatické samo-ošetření pomocí bodů na rukou

  • Podíváme se na stav našeho vlastního hlasu (zvuku) rezonujícího v našem těle, najdeme naši aktuální tóninu, zjistíme, co nám říká

  • Pokud zbyde čas, konstelační taneční formou (a tedy beze slov a interakce) nahlédneme na stav našich lymfatických orgánů, pomocí tao techniky vždy pročistíme a aktivujeme 


Základní informace dostanete shrnuté v materiálu – od jednotlivých zvučných slabik, prstové vodní mudry, vyznačených akupresurních bodů, jednoduchého, a přesto velmi silného lymfatického detoxu a jiných praktických doporučení.

s-cistou-nymfou-04.jpg
bottom of page