top of page

Obličejový akupresurní lifting manuál

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou dokážete bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a Váš obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

 

Je to velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

 

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a Vy odchází se zcela s novou tváří. 

Manuální lifting obličeje je přírodní neinvazivní a skvělou relaxační masáží, při které dochází k regenerací tkání obličeje a postupné „rekonstrukci“ pleti zevnitř. Tato technika uvolní tkáň a spazmy, prokrví a navrací pletí svěží vzhled. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Cena

Cena:                 750 Kč

Kúra:               7 000 Kč

Kombinace:   OLM a galvanická terapie

* kúra obnáší 10 návštěv

bottom of page