top of page

Obličejové terapie

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.

 

Při masáži obličeje působíme na oběhový systém, zlepšujeme prokrvení a zajistíme tak pleti lepší přísun živin. Zároveň dochází k odplavení odpadních látek, a díky tomu přestává pleť působit unaveně. Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Masáží se uvolňují mazové a potní žlážy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku.

Kosmetickou masáží uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží, a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí – to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní  a zjemní výraz ve tváři. Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti. 

 

Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

Vrámci všech procedur je zahrnuto - diagnostika pleti, odlíčení, hloubkové čištění, maska dle potřeb pleti, akupresurní či jiná masáž (dle potřeb pleti) a závěrečné růžové pohlazení. 

bottom of page